Тренерсько-суддівський семінар з хортингу для суддів ІІІ, ІІ, І категорії, розділи "Двобій", "Форма" та "Показовий виступ", 24 вересня 2016 рік, м. Київ

    Шановні тренери, судді, колеги! Запрошумо Вас взяти участь у тренерсько-суддівському семінарі з хортингу для суддів ІІІ, ІІ, І категорії у розділах "Двобій", "Форма" та "Показовий виступ", що пройде 24 вересня 2016 року, за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 18, ПБКХ «Чемпіон» (2-ий поверх).

   Семінар проводить президент Київської міської федерації – Федоров Станіслав Ігорович, голова розділів «Форма» та «Показовий виступ» в м. Києві - Кузнецов Роман Ігорович. Учасники, які пройдуть практичну і теоретичну частину семінару, отримують заліковий запис у хортинг - паспорті про проходження тренерсько-суддівського семінару, дорослі спортсмени, які не мають суддівської кваліфікації, отримають клопотання до Суддівської колегії про присвоєння ІІІ суддівської категорії.

     Метою та завданням семінару є:

1.     

Активізація роботи суддів до чемпіонату Києва.

2.     

Підвищення суддівської кваліфікації.

3.     

Розбір суддівства розділів «Двобій», «Форма» та «Показовий виступ», особливості суддівства у вікових групах.

4.     

Розгляд обов’язків бокових суддів, арбітра.

5.     

Практична робота суддів.

     За більш детальною інформацією звертатись за телефонами: 063-96-22-029, 095-914-46-84 - Федоров Станіслав Ігорович.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення тренерсько-суддівського семінару з хортингу для суддів ІІІ, ІІ, І категорії, розділи  "Двобій", "Форма" та "Показовий виступ"